Doprava zdarma

Ortopedický sedák

1 položek celkem

Cena

22002201
122002201
Ortopedický sedák
ZDARMAZDARMA
1 818,18 Kč bez DPH
2 200 Kč

Rozměry sedáku - 47 x 47 cm Rozměry opěráku 47 x 62 cm

Kód: 138

Ortopedický sedák s opěrou poměťová pěna + PUR, potah Sanapur, výška 6 cm.

Komfortní zdravotní ortopedický podsedák s opěrkou, který je vyroben z kombinace paměťové pěny- VISCO a vysoce kvalitní tuhé pěny - PUR. Nosné jádro tvoří polyuretanová pěna s vysokou tuhostí materiálu a nosností. Paměťová pěna reaguje aktivně na váhu a teplotu lidského těla. Díky tomuto efektu zůstává i páteř v ideální anatomické poloze. Ortopedický zdravotní podsedák s opěrou díky svému tvaru odlehčí páteři, snižuje tlak na kostrč a kyčle, ke kterému v sede dochází.

Teporex Sanapur je speciální certifikovaná koženka určená pro náročné sanitární aplikace. Potahy z tohoto materiálu jsou vhodné nejen do nemocničních oddělení s dlouhodobě ležícími pacienty, ale i pro odpočívárny v saunách a lázních, na masážní stoly, atp. Teporex Sanapur je textilní laminát s polyuretanovým nánosem na technickém PES úpletu.

Je vodonepropustný, hydrolyticky odolný a paropropustný. Má antibakteriální a protiplísňovou úpravu, zabezpečuje vysoký stupeň hygienické bezpečnosti (odolnost proti působení moči, výkalů, krve). Vyznačuje se rovněž vysokým stupněm mechanické odolnosti a dobrými zpracovatelskými vlastnostmi.
Materiál je certifikovaný dle platných hygienických norem.

Údržba:
Čištění provádějte mýdlovou vodou nebo běžnými saponátovými prostředky pomocí houby nebo hadříku. Následně omyjte čistou vodou. Nepoužívejte jiné než doporučené čistící prostředky – mohlo by dojít k poškození materiálu. Praní je možné až při 95 °C, žehlení při max. teplotě 150 °C.

Země původu: Česká republika

rozměry
atypické rozměry rozměry dle vašeho přání