Doprava zdarma

Rehabilitační klín

1 položek celkem

Cena

520521
1520521
Rehabelitační klín malý
Klín malý
Do 14 dnů
429,75 Kč bez DPH
520 Kč

Rozměry 250 x 200 x 90 mm

Kód: 156

Praktický matracový klín

pro podepření těla při ležení i čtení v posteli. Univerzální použití: pod nohy, pod hlavu, pro nadzvednutí trupu atd

Klínový podhlavník je ideální pro ty, kteří v posteli často čtou a mají rádi vysoko pod hlavou. Klínovitý tvar podhlavníku udrží horní polovinu těla ve zvýšené poloze, usnadňuje dýchání při rýmě, uvolňuje ztuhlé krční svalstvo, omezuje chrápání a pomáhá při spánku.

Velice praktický matracový klín pro podepření těla při ležení i čtení v posteli. Kvalitní materiálové provedení + potah se zipem s možností praní v pračce.

Teporex Sanapur je speciální certifikovaná koženka určená pro náročné sanitární aplikace. Je vhodná pro potahy. Potahy z tohoto materiálu jsou vhodné nejen do nemocničních oddělení s dlouhodobě ležícími pacienty, ale i pro odpočívárny v saunách a lázních, na masážní stoly, atp.
Teporex Sanapur je textilní laminát s polyuretanovým nánosem na technickém PES úpletu. Je vodonepropustný, hydrolyticky odolný a paropropustný. Má antibakteriální a protiplísňovou úpravu, zabezpečuje vysoký stupeň hygienické bezpečnosti (odolnost proti působení moči, výkalů, krve). Vyznačuje se rovněž vysokým stupněm mechanické odolnosti a dobrými zpracovatelskými vlastnostmi.Materiál je certifikovaný dle platných hygienických norem.

Údržba:
Čištění provádějte mýdlovou vodou nebo běžnými saponátovými prostředky pomocí houby nebo hadříku. Následně omyjte čistou vodou. Nepoužívejte jiné než doporučené čistící prostředky – mohlo by dojít k poškození materiálu. Praní je možné až při 95 °C, žehlení při max. teplotě 150 °C.

Země původu: Česká republika

rozměry
atypické rozměry rozměry dle vašeho přání